Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Театр української традиції

Чорна рілля

До сторіччя Степана Бандери Київський Театр української традиції «ДЗЕРКАЛО» у Львові презентуватиме одноактну п’єсу Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любові смерть Степана Бандери» — повідомила прес-служба КУН.

«Зі сцени львів’яни матимуть можливість побачити відображення складної, трагічної людської долі головного домінанта Визвольного Руху — Бандери. Навколо його імені точиться безліч міфів, тому «Чорна рілля», саме той твір, що вдало розвіює їх. Конгрес Українських Націоналістів ніколи не зупиниться популяризуватиг постатей Національних змагань ,адже це не тільки наші герої, а й провідники…» — коментує один із організаторіввистави у Львові Ігор Данилиха.

«У вічному шекспірівському конфлікті перетинаються дві долі. В останній день свого земного життя Бандера зустрічає кілера, що мусить його убити. Про що думає Герой, який дивиться в очі Смерті? В чому міра Героїзму? Вибір належить глядачеві», — йдеться у нотації вистави.

«Загалом «Чорну ріллю» зможуть побачити прихильники театру та Бандери не тільки у Львові. Ми плануємо організувати виступи театру по практично всіх містах Львівської області. 17 жовтня — презентація у Львові, на черзі у Сокалі, Великих Мостах,Стрию,Трускавці, Моршині» — зазначили у прес-службі КУН.

17.05.2011 19.00

http://galinfo.com.ua/news/

Polusmak

(Джерело: M.POLYVACH)
Театр «Дзеркало» до 200-річчя з народження Тараса Шевченка відкриває завіси історії його любові, останньої, пристрасної любові, під назвою – «Полусмак останнього кохання». Головним режисером, постановником та виконавцем головної ролі став керівник театру – Володимир Петранюк.

Прем’єра повісті «Вій» у виконанні театру «Дзеркало

(Джерело: Поливач Марія 7 грудня 2013 р.)
Фантастично-драматична історія трапилася на сцені будинку Вчених в Києві 6 грудня у виконанні театру української традиції «Дзеркало».

Рецензія на виставу «Заморочене весілля» за п'єсою Михайла Зощенка.

(Джерело: "Українське слово"- тижневик )
12 березня 2012 року в приміщенні театру «Колесо» відбулася прем’єра вистави «Заморочене весілля» за п’єсою Михайла Зощенка, в перекладі та постановці Володимира Петранюка – керівника і режисера театру української традиції «Дзеркало».

Двадцять років на сцені!

(Джерело: "Українське слово"- тижневик )
Двадцять років на сцені! Театр «ДЗЕРКАЛО» та її незмінний керівник Володимир Петранюк Двадцять років – це мало чи багато?... Для світової історії – мало, а для молодого, але прогресивного театру з великим досвідом роботи, як в Україні так і за її межами – думаю чимало! Театр «ДЗЕРКАЛО». Що ми мало знаємо про нього?… про його неповторність та оригінальність! Зустрівшись з режисером-патріотом театру Володимиром Івановичем Петранюком, я поцікавилась історією театру та новими виставами, які презентуватиме театр.

Культура та мистецтво: «НАЙБІЛЬШЕ ЩАСТЯ – ЦЕ КОЛИ БОСИМИ НОГАМИ СТУПАЄШ ПО РІДНІЙ ЗЕМЛІ»

(Джерело: hetman.tv)
Київському театру української традиції «Дзеркало» нині вже 20 років. Шлях їхнього становлення був важким і тернистим: актори здобули визнання, намагаючись вижити у нелегкий період перебудови і виступаючи у Варшаві, Лондоні, Новосибірську, Парижі та інших містах. У 2004 році театр повернувся до Києва, де почав працювати у новому напрямі – відродження духовного спадку рідного народу, втілення етнічних та фольклорних образів у своїх виставах.