Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Театр української традиції

Чорна рілля

До сторіччя Степана Бандери Київський Театр української традиції «ДЗЕРКАЛО» у Львові презентуватиме одноактну п’єсу Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любові смерть Степана Бандери» — повідомила прес-служба КУН.

«Зі сцени львів’яни матимуть можливість побачити відображення складної, трагічної людської долі головного домінанта Визвольного Руху — Бандери. Навколо його імені точиться безліч міфів, тому «Чорна рілля», саме той твір, що вдало розвіює їх. Конгрес Українських Націоналістів ніколи не зупиниться популяризуватиг постатей Національних змагань ,адже це не тільки наші герої, а й провідники…» — коментує один із організаторіввистави у Львові Ігор Данилиха.

«У вічному шекспірівському конфлікті перетинаються дві долі. В останній день свого земного життя Бандера зустрічає кілера, що мусить його убити. Про що думає Герой, який дивиться в очі Смерті? В чому міра Героїзму? Вибір належить глядачеві», — йдеться у нотації вистави.

«Загалом «Чорну ріллю» зможуть побачити прихильники театру та Бандери не тільки у Львові. Ми плануємо організувати виступи театру по практично всіх містах Львівської області. 17 жовтня — презентація у Львові, на черзі у Сокалі, Великих Мостах,Стрию,Трускавці, Моршині» — зазначили у прес-службі КУН.

17.05.2011 19.00

http://galinfo.com.ua/news/

Зірка на ім’я Квітка

(Джерело: I-UA.tv Едуард Овчаренко)
Свій 36-й театральний сезон Театр української традиції «Дзеркало» відкрив прем’єрним показом вистави «Я — Квітка», присвяченої легендарній співаці Квітці Цісик. Однойменну п’єсу написав директор-художній керівник театру «Дзеркало», заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії імені Богдана Хмельницького Володимир Петранюк, постановку здійснив Дмитро Сторчоус, а роль незабутньої Квітки зіграла Анна Коваленко.

Мій особистий біль від розлуки з домом тепер став колективним

(Джерело: автор: Вікторія Сметаненко https://novynarnia.com/2023/05/23/abahriana/)
Анна Багряна – українська письменниця і перекладачка, що з 2010-го року постійно мешкає за межами України, останні роки – в Болгарії. В інтерв’ю для “Новинарні” вона розповіла про те, як війна впливає на творчість і змушує автора переосмислити власні твори.

Сміх, що звільняє

(Джерело: Едуард Овчаренко)
Театр української традиції «Дзеркало» представив нову виставу «Мій бідний Фюрер» за п’єсою художнього керівника театру Володимира Петранюка.

Названі лавреати премії ім. Якова Гальчевського

(Джерело: https://litgazeta.com.ua/news/nazvani-lavreaty-premii-im-iakova-halchevskoho/)
– у номінації «За примноження традицій вітчизняного театрального мистецтва» – Володимира Петранюка, драматурга, директора та; художнього керівника, засновника Театру української традиції «Дзеркало»;

Подвижник

(Джерело: https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/podvyzhnyk?fbclid=IwAR18QCrXVQ6iku3q61K28m6oYj-l9dsDA2OkWc_btbXv-cWgdYwwUYVvH8Q)
Ім’я Володимира Петранюка, актора, режисера, драматурга, перш за все, пов’язане з Київським театром української традиції «Дзеркало»