Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Театр української традиції

Чорна рілля

До сторіччя Степана Бандери Київський Театр української традиції «ДЗЕРКАЛО» у Львові презентуватиме одноактну п’єсу Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любові смерть Степана Бандери» — повідомила прес-служба КУН.

«Зі сцени львів’яни матимуть можливість побачити відображення складної, трагічної людської долі головного домінанта Визвольного Руху — Бандери. Навколо його імені точиться безліч міфів, тому «Чорна рілля», саме той твір, що вдало розвіює їх. Конгрес Українських Націоналістів ніколи не зупиниться популяризуватиг постатей Національних змагань ,адже це не тільки наші герої, а й провідники…» — коментує один із організаторіввистави у Львові Ігор Данилиха.

«У вічному шекспірівському конфлікті перетинаються дві долі. В останній день свого земного життя Бандера зустрічає кілера, що мусить його убити. Про що думає Герой, який дивиться в очі Смерті? В чому міра Героїзму? Вибір належить глядачеві», — йдеться у нотації вистави.

«Загалом «Чорну ріллю» зможуть побачити прихильники театру та Бандери не тільки у Львові. Ми плануємо організувати виступи театру по практично всіх містах Львівської області. 17 жовтня — презентація у Львові, на черзі у Сокалі, Великих Мостах,Стрию,Трускавці, Моршині» — зазначили у прес-службі КУН.

17.05.2011 19.00

http://galinfo.com.ua/news/

Названі лавреати премії ім. Якова Гальчевського

(Джерело: https://litgazeta.com.ua/news/nazvani-lavreaty-premii-im-iakova-halchevskoho/)
– у номінації «За примноження традицій вітчизняного театрального мистецтва» – Володимира Петранюка, драматурга, директора та; художнього керівника, засновника Театру української традиції «Дзеркало»;

Подвижник

(Джерело: https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/podvyzhnyk?fbclid=IwAR18QCrXVQ6iku3q61K28m6oYj-l9dsDA2OkWc_btbXv-cWgdYwwUYVvH8Q)
Ім’я Володимира Петранюка, актора, режисера, драматурга, перш за все, пов’язане з Київським театром української традиції «Дзеркало»

Заповідна територія Лесі Українки

(Джерело: https://i-ua.tv/culture/28136-zapovidna-terytoriia-lesi-ukrainky?fbclid=IwAR0CdCNg8XVVs7iFGkfIXsgCbigrnxuh0yxcty0i8nRCoN-u2UIXtRHYt7M)
Репертуар Театру Української традиції «Дзеркало» переважно складається з української класики. Не стала винятком і нова вистава, яку поставили за п’єсою художнього керівника театру Володимира Петранюка «Мавка. Таємниці «Лісової пісні», на створення якої його надихнула всесвітньовідома драма-феєрія Лесі Українки.

Володимир ПЕТРАНЮК: «Україна — наш спільний двір, де місця вистачить всім!»

(Джерело: )
Чотирнадцять років тому репертуар Театру української традиції «Дзеркало» поповнила вистава «У Києва на Подолі», що стала найпопулярнішою виставою театру. Нещодавно її показали в 500-й раз. Про секрет успіху постановки наша розмова з художнім керівником театру, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Петранюком.

Мазепа

(Джерело: )
"Шерше ля фам" на український манер: В Києві презентували нову виставу про Мазепу Суперечлива постать Івана Мазепи бентежить уми й фантазію письменників вже триста років поспіль і український драматург Володимир Петранюк не став виключенням