Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Театр української традиції

Вистави театру української традиції Дзеркало

Постановки театру завжди вдало поєднують традиції українського народу з модерним баченням драматичного мистецтва. У репертуарі театру є  чудова комедія „У Києві , на Подолі”, „Заморочене весілля”, містична вистава „Вій” за Гоголем, „Лохотрон по-українськи, або сто тисяч” за І.К.Карпенко-Карим,вистава "Чорна рілля. Любов і Смерть Степана Бандери", а також театр української традиції „Дзеркало” пропонує для маленьких глядачів  казки „Золотий пряник” і „Мороз Морозенко”, „Принцеса Рися, або казка про королівський годинник”,"Снігурка-Христинка і віртуальна троянда".Ці музични казки з іграми, піснями і танцями. Яскраві костюми, запальна музика, щирість гри акторів створюють святковий настрій і захоплення у дітей.

вистава “Вій”  присвячена 200-річчю від дня народження М.В. Гоголя. Це сценічна версія найзагадковішого генія і містифікатора – повісті “Вій”. Таємниця української долі, щастя та нещастя нашого народу, джерела ненависті та фатальна любов – все це приховано у сценічному вертепі. Глядачі мимоволі втягнені у демонічний вир історії кохання панночки – відьми і смерті романтика Хоми Брута протягом трьох містичних ночей, коли ми вже не зможемо зрозуміти, де закінчується реальне і починається потойбічне. У виставі лунають пісні культової київської групи “Вій”.

вистава  Гдє ві сохнітє бєльйо?”   або „ У  Києві, на Подолі...»

 Водевіль за п’єсою українського драматурга 19 століття – М.Янчука “По ярмарку”. Це історія кохання єврейської дівчини Рахілі і українського парубка Богдана, що розгортається на тлі життя і спілкування двох родин на одному Подільському подвір’ї в повоєнні роки. Вистава наповнена піснями, танцями, чаркою і гумором.

вистава „Заморочене весілля”  за  М.Зощенком  (ексцентрична комедія для гомеричного реготу).

          Дію вистави перенесено в Україну й трохи посунуто в часі –  у 1960-ті роки. Вічний студент Остап залицяється до буфетниці Ганжели, та прагне він не  кохання, а київських квадратних метрів. Цирк розпочинається з моменту, коли нареченому потрібно буде впізнати свою любу „без пальта й капелюшка”. Дійство причаровує чудовою українською піснею у виконанні культового співака, поета і музиканта - Василя Гонтарського у супроводі гурту „Вася CLAB”.

вистава „Лохотрон по-українськи або 100 000 $  за п’єсою І.К.Карпенка-Карого „Сто тисяч”

Безкоштовний сир є тільки у мишоловці. Про це оповідає неймовірно правдива історія, написана корифеєм українського театру Іваном Карпенком-Карим 100 років тому. Весело і сумно, що подібні ситуації повторюються і зараз. І український народ продовжує танцювати гопака на граблях.

Безкоштовний сир є тільки у мишоловці. Про це оповідає неймовірно правдива історія, написана корифеєм українського театру Іваном Карпенком-Карим 100 років тому. Весело і сумно, що подібні ситуації повторюються і зараз. І український народ продовжує танцювати гопака на граблях.

    Давня історія, описана І. Карпенком – Карим в п’єсі “Сто тисяч”, дивно повторюється і в новітній історії України.

вистава "Чорна рілля. Любов і Смерть Степана Бандери". 

У вічному шекспірівському конфлікті   перетинаються дві долі. В останній день свого земного життя Бандера зустрічає кілера, що мусить його убити. Про що думає Герой, який дивиться в очі Смерті? В чому міра Героїзму? Вибір належить глядачеві.

казка „Снігуронька  Христя і віртуальна троянда , або Новорічні пригоди у Всесвітній паутинні”.

Захоплююча історія про Новорічні пригоди у всесвітній інтернет-мережі.

 казка "Принцеса Рися або казка про королівський годинник" (музична казка з іграми, піснями і танцями).

Мудрий цвіркун пробує переконати дівчинку жити цікавим життям. Вчитися, творити, танцювати, малювати.

Дитячі вистави: «Золотий пряник», «Квітка папороті», «Мороз Морозенко»-маленькі герої, долаючи перешкоди, перемагають зло. На шляху пригод герої загартовуються , відкривають і стверджують для себе і глядачів такі важливі поняття як Батьківщина і Віра, тепло родинного вогнища і материнська любов, що є духовними скарбами українського народу.

 

Вистави проходять у театрі Колесо (Андріївський узвіз), театр Сузір'я  та Будинок Актора (Ярославів Вал), ЦК  та М  Дніпровського району(Алма-Атинська), Київський Будинок вчених (вул.Володимирська).

Ласкаво просимо на наші вистави!

  

Всі вистави: